ZAREZERWUJ WIZYTĘ TELEFONICZNIE
75 732 35 05 LUB 604 594 542

Nasz zespół

LEKARZE

 
lek. stom. Aneta Cieśla lek. dent. Joanna Górska   lek. dent. Izabela Delikat lek. dent. Joanna Rybacka
Właścicielka gabinetu. Ukończyła studia w 2000 roku na Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 17 lat z pasją wykonuje swoją pracę, nie poprzestając się szkolić ze wszystkich dziedzin stomatologii. Do leczenia podchodzi holistycznie i propaguje zdrowy styl życia. Szczególnie bliska stała się dla niej stomatologia dziecięca, ortodoncja oraz leczenie zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych. Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku rok 2011. W gabinecie Adent pracuje od 2013 roku, odbyła wiele szkoleń w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii oraz implantologii. Wciąż doskonali swoje umiejętności zawodowe.   Absolwentka kuerinku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W pracy zawodowej swoje zainteresowania kieruje w stronę profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i ortodoncji. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego pacjenta. Stale rozwija umiejętności i kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W wolnym czasie eksperymentuje kulinarnie. Jest miłośniczką podróży zarówno tych bliskich, jak i dalekich. Ukończyła stomatologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Od początku swojej drogi zawodowej związana z gabinetem stomatologicznym ADENT. Szczególną satysfakcję czerpie z pracy z najmłodszymi pacjentami.

PERSONEL MEDYCZNY

 
asyst. Barbara Zembol asyst. hig. Marzena Kuc   asyst. Klaudia Rak-Stodółka asyst. Marzena Wróblewska asyst. Aleksandra Krzyśko
Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Ukończyła szkołę w 2007 roku w USA. Kontynuacja edukacji zawodowej w Polsce poprzez ciągły udział w kursach i szkoleniach. Od 10 lat aktywna zawodowo. Czynnie uczestniczy we wszystkich zabiegach stomatologicznych, przede wszystkim ortodoncji i chirurgii. Dyplomowana pielęgniarka, asystentka i higienistka stomatologiczna. Z gabinetem związana od początku swojej pracy zawodowej. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu higieny jamy ustnej, m.in.: nowoczesnych metod usuwania kamienia i osadu nazębnego, wybielanie zębów oraz profilaktyki jamy ustnej. Czynnie uczestniczy też przy zabiegach w zakresie ortodoncji i implantologii. W pracy z lekarzem ceni zgraną współpracę oraz dobro pacjenta. Wolny czas spędza z rodziną przyjaciółmi. Uwielbia czytać dobre książki i podróże.    Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Ukończyła Studium Medyczne w 2017 roku. Jest inteligentna i ambitna, dzięki temu zabiegi stomatologiczne przy których asystuje stają się szybkie i komfortowe dla pacjenta. Podczas pracy w gabinecie, zainteresowała się protetyką stomatologiczną. Aktualnie kształci się na kierunku Technik Dentystyczny we Wrocławiu. Swoje obowiązku wykonuje priorytetoweo oraz z należytą dokładnością. Czynnie uczestniczy we wszystkich zabiegach stomatologicznych z uśmiechem na Twarzy :). Każdego dnia doskonali i poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Moje doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej rozpoczęło się niedawno. Jest to dla mnie fascynująca praca, dająca mi dużo możliwości rozwoju jak i nabywania nowych umiejętności zawodowych. Zależy mi na profesjonaliźmie i dlatego planuję w najbliższym czasie rozpocząć naukę w celu pogłębiania wiedzy. Pacjent jest dla mnie bardzo ważny, dlatego staram się, aby podczas wizyty w gabinecie czuł się komfortowo. Uśmiech zawsze gości na mojej twarzy. Jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego. Związana jestem z gabinetem stomatologicznym ADENT od niedawna. Wciąż się uczę i nabywam doświadczenia w tym zawodzie. Aktualnie jestem w trakcie nauki w policealnym studium na kierunku asystentka stomatologiczna we Wrocławiu. Zawszę chętnie służę pomocą pacjentom małym i dużym.Lubię aktywnie spędzać, moją pasją jest jazda konna i zwierzęta.

PERSONEL ADMINISTRACYJNY

rejest. asyst. Romana Kalinowska
Wykwalifikowana rejestratorka i asystentka stomatologiczna. W 2014 ukończyła szkołę Asystentek Stomatologicznych, 2017 ukończony kurs rejestratorek medycznych. Jest odpowiedzialna za to aby każdy czuł się w naszym gabinecie wyjątkowo. Zawsze życzliwa – pacjentom udziela rzetelnej informacji odnośnie terminów, lekarzy i planowanych zabiegów. Na co dzień dba o indywidualne traktowanie potrzeb pacjentów. Gdy jest potrzebna niekiedy asystuje przy zabiegach stomatologicznych równie profesjonalnie wykonując swoje obowiązki.