Nasz zespół

LEKARZE

 

lek. stom. Aneta Cieśla lek. dent. Joanna Górska
Właścicielka gabinetu. Ukończyła studia w 2000 roku na Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 17 lat z pasją wykonuje swoją pracę, nie poprzestając się szkolić ze wszystkich dziedzin stomatologii. Do leczenia podchodzi holistycznie i propaguje zdrowy styl życia. Szczególnie bliska stała się dla niej stomatologia dziecięca, ortodoncja oraz leczenie zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych. Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku rok 2011. W gabinecie Adent pracuje od 2013 roku, odbyła wiele szkoleń w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii oraz implantologii. Wciąż doskonali swoje umiejętności zawodowe.

 

PERSONEL MEDYCZNY

 

asyst. Barbara Zembol asyst. hig. Marzena Kuc asyst. Agnieszka Nowak Edyta
Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Ukończyła szkołę w 2007 roku w USA. Kontynuacja edukacji zawodowej w Polsce poprzez ciągły udział w kursach i szkoleniach. Od 10 lat aktywna zawodowo. Czynnie uczestniczy we wszystkich zabiegach stomatologicznych, przede wszystkim ortodoncji i chirurgii. Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna. W 2002 roku ukończyła Medyczne Studium Zawodowe. W gabinecie Adent pracuje od 15 lat. Posiada ukończony kurs wybielania zębów oraz skalingu. Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Bardzo lubi swoją pracę a życzliwy uśmiech zadowolonego pacjenta jest dla niej wyjątkowo ważny. Dba o to by każda przyjmowana osoba czuła się bezpiecznie i komfortowo. Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach doskonalenia zawodowego. W gabinecie Adent pracuje od 3 lat. ???

 

asyst. Benia
??

 

PERSONEL ADMINISTRACYJNY

 

rejest. asyst. Romana Kalinowska
Wykwalifikowana rejestratorka i asystentka stomatologiczna. W 2014 ukończyła szkołę Asystentek Stomatologicznych, 2017 ukończony kurs rejestratorek medycznych. Jest odpowiedzialna za to aby każdy czuł się w naszym gabinecie wyjątkowo. Zawsze życzliwa – pacjentom udziela rzetelnej informacji odnośnie terminów, lekarzy i planowanych zabiegów. Na co dzień dba o indywidualne traktowanie potrzeb pacjentów. Gdy jest potrzebna niekiedy asystuje przy zabiegach stomatologicznych równie profesjonalnie wykonując swoje obowiązki.